• III edycja szkolenia dla Ambasadorów Scientix

    scientix_report_image_600Scientix ogłasza nabór nauczycieli zainteresowanych udziałem w trzeciej edycji Szkolenia dla Ambasadorów Scientix, która odbędzie się w dniach od 2 października do 4 grudnia 2017 roku na platformie Scientix Moodle. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 września 2017 r.

    Kurs jest obowiązkowym krokiem w wyborze nowych ambasadorów Scientix – nauczycieli STEM wspierających rozpowszechnianie Scientix oraz wymianę praktyk i wiedzy między wszystkimi stronami zainteresowanymi edukacją w obszarze STEM. Po ukończeniu kursu nauczyciele, którzy uzyskają co najmniej 65% punktów zostaną zaproszeni do wypełnienia formularza i przesłania listu motywacyjnego dotyczącego zostania ambasadorem Scientix. European Schoolnet wyznaczy ambasadorów, biorąc pod uwagę wynik kursu i list motywacyjny. W pierwszych dwóch edycjach kursu 358 nauczycieli z 38 krajów zgłosiło się do pełnienia tej funkcji.

    Dołącz do tej elitarnej grupy i zapisz się na kurs już dziś! Jeżeli chcesz wiedzieć, na czym polegają zadania Ambasadora, możesz również skontaktować się z Ambasadorami w Polsce. Kontakty do nich znajdziesz w zakładce Kontakt.

    Więcej informacji o celach, treści i organizacji zajęć można znaleźć na Portalu Scientix.