2. Konferencja Scientix 2018

2. Krajowa Konferencja Scientix „Dobre praktyki STEM”

dla nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych

2. Krajowa Konferencja Scientix organizowana jest w ramach projektu Scientix3, realizowanego przez European Schoolnet. Głównym celem konferencji jest praktyczna prezentacja innowacyjnych rozwiązań w zakresie nauczania przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, a także integracja środowiska nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych. Do prezentacji zostaną zaproszone różnego typu inicjatywy edukacyjne, które będą miały możliwość zaprezentowania swoich produktów w formie warsztatowej. Ponadto planujemy sesje plenarne z zaproszonymi wykładami oraz debaty.

DLA KOGO?

Konferencja przeznaczona jest dla nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych z całej Polski. W konferencji wezmą udział również realizatorzy projektów z zakresu STEM oraz przedstawiciele European Schoolnet. Planowana liczba uczestników to 100 osób.

 KIEDY?

Konferencja odbędzie się w dniach 23-24.11.2018 r.

GDZIE?

Konferencja odbędzie się w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, ul. Nowogrodzka 73

Sprawdź dojazd komunikacją miejską

PROGRAM KONFERENCJI

Ramowy program konferencji dostępny jest w zakładce Program. Informacje na temat warsztatów do wyboru można znaleźć w zakładce Opis warsztatów. A szczegółowy program wraz z opisem warsztatów dostępny jest w pliku pdf.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia na konferencję dostępne są przez formularz zgłoszeniowy. Udział w konferencji jest bezpłatny.

DODATKOWE INFORMACJE

Uczestnicy warsztatów spoza Warszawy, którzy zostaną zakwalifikowani jako prezenterzy na sesji „Giełda pomysłów i dobrych praktyk„, mogą mieć zapewniony nocleg z 23 na 24.11.2018 w pokoju dwuosobowym w hotelu niedaleko miejsca konferencji. Chęć skorzystania z noclegu należy zgłosić w formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji z udziału w Konferencji po wcześniejszym potwierdzeniu noclegu, Uczestnik zostanie obciążony kosztami noclegu w wysokości wynikającej z faktycznych kosztów rezerwacji poniesionych przez Organizatora.

REGULAMIN KONFERENCJI

WSPÓŁORGANIZATOR

OEIIZK_kolorowy_znazwa_WWW_RGB