• Jesienna Szkoła Scientix dla nauczycieli

  Z radością zapraszamy na trzydniowe warsztaty dla nauczycieli w formie Jesiennej Szkoły Scientix, która odbędzie się w dniach 21-23 października 2022 r. w Warszawie i Świdrze, gdzie Instytut Geofizyki PAN ma swoje obserwatorium.

  W programie Szkoły przewidziano mnóstwo atrakcji, angażujące aktywności, pokazy, kilka sesji „show-off”, w których możecie podzielić się dobrymi praktykami, zwiedzanie wystawy polarnej czy pokój zagadek. Do tego ognisko, kręgle i kąpiele w bąbelkach w Hotelu Z w Otwocku, bo po ciężkiej pracy umysłowej relaks w doborowym towarzystwie po prostu nam się należy!

  Zajęcia rozpoczniemy w piątek w Instytucie Geofizyki PAN (ul. Księcia Janusza 64 w Warszawie). Wieczorem przejedziemy do hotelu, w którym odbędą się sobotnie warsztaty. W niedzielę odwiedzimy obserwatorium w Świdrze, gdzie zwiedzimy wystawy i wysłuchamy ciekawe wykłady. Szkoła zakończy się ok. 13.

  Pobierz szczegółowy program Szkoły.

  Uczestnikom Szkoły zapewniamy wyżywienie (od obiadu w piątek do śniadania w niedzielę) i zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, materiały szkoleniowe oraz atrakcje (wstęp na basen, ognisko, gry itp.). Uczestnicy otrzymają certyfikaty udziału.

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY