• Szkoły dobrych praktyk edukacyjnych z udziałem Scientix

  Plakat_banerSerdecznie zapraszamy do udziału w 8 Regionalnych szkołach dobrych praktyk edukacyjnych, organizowanych przez Instytut Geofizyki PAN w ramach projektu EDUSCIENCE.

  Szkoły odbędą się w 8 miejscowościach:
     9.04 Wrocław                   10.04 Poznań
     15.04 Tarnów                   16.04 Częstochowa
     20.04 Warszawa            24.04 Olsztyn
     29.04 Białystok               7.05 Koszalin

  LOGOIGF_PL_bez tla

   

   

   

  Udział w szkołach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają materiały konferencyjne, obiad i przerwę kawową oraz certyfikat uczestnictwa. Ponadto podczas podsumowania zostaną rozlosowane nagrody książkowe.

  W Olsztynie, Białymstoku i Koszalinie odbędą się warsztaty w ramach Scientix.

  scientixEU-flaglogo-schoolnet

  „5 przepisów na zupełnie inną lekcję” to warsztaty prowadzone przez Agatę Goździk: Odwrócona lekcja, debata oksfordzka, gra play&decide – to kilka pomysłów na to, jak może wyglądać lekcja w nowoczesnej szkole. Podczas warsztatów będziemy poszukiwać przepisów na to, jak sprawić, aby uczeń był aktywnym uczestnikiem, czy wręcz twórcą procesu uczenia się.

  W Koszalinie dodatkowo będziemy gościć projekt e-doświadczenia w fizyce, realizowany przez Politechnikę Gdańską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, który dołączy do repozytorium projektów Scientix.

  logo duzeW Białymstoku partnerem działań Scientix będzie Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 w Białymstoku. Ambasador Scientix p. Małgorzata Zajączkowska będzie koordynatorem stoiska informacyjnego Scientix.

   

  Szczegółowy program każdej szkoły oraz formularz zgłoszenia są już dostępne na stronie: www.SzkolaDobrychPraktyk.pl