• Zostań Ambasadorem Scientix!

    Scientix poszukuje dynamicznych, zmotywowanych i kreatywnych nauczycieli, którzy dołączą do naszego Panelu Nauczycieli Scientix, który składa się już z 849 Ambasadorów Scientix. Są to nauczyciele z całego świata, chętni do wspierania i rozpowszechniania Scientix oraz wymiany praktyk i wiedzy pomiędzy wszystkimi interesariuszami nauczania przedmiotów STEM.

    Termin składania wniosków upływa 23 listopada 2021 r. o godzinie 12:00. Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie, zapoznaj się z kryteriami wyboru i uzyskaj dostęp do pełnego regulaminu oraz formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj.

    Instytut Geofizyki PAN jako Krajowy Punkt Kontaktowy Scientix w Polsce wraz z Ambasadorkami Scientix – Małgorzatą Zajączkowską oraz Elżbietą Kawecką zaprasza na webinarium „Dlaczego warto zostać Ambasadorem Scientix?” w środę 27.10.2021 o 17.00.

    Opowiemy o projekcie Scientix, o tym, jakie daje możliwości nauczycielom, a Ambasadorki Scientix przybliżą zadania, jakie stoją przed osobami, które wejdą w skład Panelu Nauczycieli. Zachęcamy również do zadawania pytań.

    Jeśli nie jesteś pewien, czy warto dołączyć do tego grona, zapisz się na webinarium już dziś.